#Muzyka     

DARIA ZAWIAŁOW / HELSINKI TOUR

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Akademickie Centrum Kultury i Sztuki - Toruń, ul. Gagarina 37a / pokaż na mapie
BILETY ONLINE
Dokonując kupna biletów online najpierw prosimy o wysłanie maila informacyjnego na adres: odnowa@umk.pl z następującymi informacjami:
• imię i nazwisko
• oraz KONIECZNIE ilość biletów
W temacie maila prosimy wpisać – REZERWACJA BILETÓW – Daria Zawiałow
W odpowiedzi otrzymają państwo dane do przelewu. Podstawą sfinalizowania transakcji jest wpłata odpowiedniej kwoty na podane konto i otrzymanie od nas potwierdzenia. Po zaksięgowaniu przelewu, potwierdzenie rezerwacji wyślemy mailem.
CENY BILETÓW:
50 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu
Odbiór biletów w dniu koncertu (15.03.2019 r.) w kasie klubu od godziny 18-stej.
Prosimy zabrać ze sobą potwierdzenie przelewu.
Rezerwacje (przelewy) będą przyjmowane najpóźniej do 8 marca br. – ilość biletów jest ograniczona!
UWAGA! JEŚLI PRZELEW ZA BILETY, ROBIONY JEST Z KONTA INNEJ OSOBY, NIŻ REZERWUJĄCEJ BILETY – PROSIMY O INFORMACJĘ MAILOWĄ!
UWAGA! REZYGNACJA Z REZERWACJI PRZYJMOWANA JEST WYŁĄCZNIE DROGĄ MAILOWĄ DO 11 MARCA. PO TYM TERMINIE REZYGNACJE NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE I NIE OTRZYMACIE PAŃSTWO ZWROTU PIENIĘDZY
Idzie nowe! 
Nowa płyta Darii Zawiałow, a wraz z nią trasa koncertowa!!!

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która przebojem weszła na polski rynek fonograficzny zapowiada kolejny etap w swojej muzycznej karierze. Jej debiutancka płyta „A Kysz!” pojawiła się w marcu 2017 roku i szybko pokryła się złotem. Od tamtej pory Daria zagrała mnóstwo koncertów kradnąc serca coraz to większej rzeczy słuchaczy, którzy wyglądali nowego materiału. Artystka właśnie zapowiada premierę i trasę, podczas której fani będą mogli usłyszeć nowe utwory. Drugi, studyjny album “Helsinki” ukaże się wiosną nakładem wydawnictwa Sony Music.


Daria Zawiałow o nowej płycie i koncertach:
„Helsinki” – to tytuł mojego nowego albumu, który ujrzy światło dzienne na wiosnę 2019! Materiał na płytę stworzyłam razem z moim przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Nie spodziewaj się jednak powtórki z „A Kysz!”. Muzyczne poszukiwania, fascynacje nowymi dźwiękami i rozwój zaprowadziły nas w miejsca, w których jeszcze razem nie byliśmy. Pobawiliśmy się trochę elektroniką, ale nie zawładnęła nami całkowicie – za bardzo kochamy organiczne brzmienia i mocne gitarowe riffy! Będzie dojrzalej, będzie jeszcze bardziej eklektycznie, a na pewno będzie po naszemu! Płyta ukaże się wczesną wiosną 2019 roku.”
W ślad za nią wyruszę w trasę koncertową, jestem przekonana, że efekt tych naszych poszukiwań bardzo pozytywnie zaskoczy wszystkich, którzy zechcą się z nami spotkać na trasie i przyjąć od nas całą masę muzycznej energii!

Źródło: Akademickie Centrum Kultury i Sztuki OD NOWA

Wybrane propozycje organizatora

Toruń / 06.12.2019 Akademickie Centrum Kultury i Sztuki Koncert: Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji