#Sztuki wizualne     

Andrzej Składanowski pt. “Natura w obiektywie”

Data
wydarzenie archiwalnewstęp wolny
Miejscowość
Centrum Kultury Browar B. - Włocławek, ul. Łęgska 28 / pokaż na mapie
Przepraszamy, niektóre wpisy na naszym portalu mogą być nieaktualne. Z uwagi na zagrożenie związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników, organizatorzy odwołują niektóre wydarzenia, zwłaszcza z udziałem osób z grupy ryzyka (osoby starsze i przewlekle chore). Prosimy o weryfikację informacji bezpośrednio u organizatorów.

Galeria Fotografii “Migawka ” zaprasza 27 czerwca (czwartek) godz.18.30 wszystkich miłośników piękna otaczającej nas Natury, pasjonatów fotografii przyrodniczej oraz fotografowania na wernisaż wystawy włocławianina Andrzeja Składanowskiego pt. “Natura w obiektywie” .

Autor wystawy pasjonuje się fotografią od dziecka. Chociaż eksperymentuje i próbuje swoich sił w różnych typach fotografii, największą jego pasją stało się uwiecznianie przyrody. Jest członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody, a także włocławskiej grupy FotoObiektywni, działającej w Centrum Kultury „Browar B.” od ponad czterech lat. Tworzy ją czterdziestoosobowa grupa sympatyków fotografii, którzy podczas plenerów, wspólnych spotkań i dyskusji realizują swoją pasję. Andrzej Składanowski swoje prace prezentował na kilku wystawach zbiorowych, między innymi w styczniu tego roku , podczas IV edycji wystawy zbiorowej “NieObiektywnie” w Galerii Fotografii “Migawka”. Wystawę “Natura w obiektywie” oglądać będzie można do 17 sierpnia 2019 r.
Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny.


Źródło: Centrum Kultury BROWAR B.

Wybrane propozycje organizatora

Włocławek / 03.08.2020 - 07.08.2020 Centrum Kultury Browar B.“Letnie Akcje Na Wakacje”
Włocławek / 10.08.2020 - 14.08.2020 Centrum Kultury Browar B.“Letnie Akcje Na Wakacje”
Włocławek / 17.08.2020 - 21.08.2020 Centrum Kultury Browar B.“Letnie Akcje Na Wakacje”
Włocławek / dzisiaj - 29.08.2020 Centrum Kultury Browar B.Wystawa “Wszystko wokół” Elżbiety Pyry
Włocławek / dzisiaj - 01.09.2020 Plac WolnościWłocławek na dawnej fotografii