#Muzyka     #dla dzieci

42. Bydgoskie Impresje Muzyczne

Data
24.06.2019 - 28.06.2019 wstęp wolny
Miejscowość
impreza plenerowa - Bydgoszcz / pokaż na mapie

zespoły chóralne, wokalne, instrumentalne i wokalno-instrumentalne, orkiestry, zespoły muzyki dawnej, zespoły jazzowe, grupy rockowe i popowe, zespoły folklorystyczne.

 

Grupy zakwalifikowane do 42 Bydgoskich Impresji Muzycznych

1. Białoruś - białoruska orkiestra ludowych instrumentów KROPELKI

2. Białoruś - orkiestra instrumentów ludowych

3. Chiny - grupa wokalna

4. Czechy - orkiestra jazzowa STO

5.  Georgia - grupa tańca ludowego HERETI

6.  Węgry - młodzieżowa orkiestra dęta Nyirbator

7.  Węgry - chór szkoły muzycznej Szombathely

8.  Indie - grupa tańca ludowego GHUNGROO MUSICAL CLUB

9.  Włochy - pop-rockowy zespół MARECHIARO 17

10. Łotwa - chór młodzieżowy SPIGO

11.  Łotwa - grupa tańca ludowego MEMELITE

12.  Holandia - duży zespół MENCIA SOUL FACTORY

13. Polska - chór dziewcząt PRIMO

14.  Polska - zespół tańca ludowego MAŁY ŚLĄSK

15. Polska - taniec ludowy Lubuski Zespół Pieśni i Tańca im. L. Figasa

16. Polska - orkiestra mandolinowa CAMPANELLA

17. Polska - orkiestra dęta FURIOSO

18.  Rosja - grupa wokalno-instrumentalna WASABI

19. Rumunia - chór ALLEGRETTO

20.  Turcja - grupa wokalno-instrumentalna ANATOLIAN VOICES 

21.  Turcja - grupa wokalno-instrumentalna ANADOLU TRIO

22.  Turcja - grupa tańca ludowego GAZIANTEP

23. Ukraina - chór młodzieżowy SWITYCH

24. Ukraina - chór dziecięcy RADUNITSA

 

 

PROGRAM 42 WRAŻEŃ MUZYCZNYCH BYDGOSZCZY

24 czerwca

  •  9:00 - 16:00: przyjazd grup
  • 15:30 - 17:00: koncert „Zapraszamy na BIM”, pl. Teatralny
  • 19:30: parada uczestników
  • 20:00 - 21:00: INAUGURACJA BIM, amfiteatr Opery Nova

25 czerwca

  •  9:00 - 11:30: próba konkursu, Akademia Muzyczna
  • 10:30 - 11:30: spotkanie liderów grup folklorystycznych
  • 12:00 - 13:00: spotkanie liderów z Prezydentem Bydgoszczy
  • 13:00 - 14:30: koncert, amfiteatr ul. Mostowa,
  •  15:00 - 17:00: próba konkursowa, Akademia Muzyczna
  • 15:30 - 19:00: koncert grup folklorystycznych, scena plenerowa
  • 16:00 - 17:30: warsztaty chóralne
  • 17:00 - 18:00: koncert „Muzyka dziś”, Akademia Muzyczna
  •  20:30 - 23:00: dyskoteka, klub na Broadwayu

26 czerwca

  • 9:00 - 13:00:  KONKURS , Akademia Muzyczna
  • 13:00 - 14:30: koncert, amfiteatr ul. Mostowa   
  • 15:30 - 19:00: KONKURS  dla zespołów folklorystycznych, scena plenerowa
  • 15:00 - 18:00: próba konkursu, Akademia Muzyczna
  • 20:00 - 22:00: koncert, klub Eljazz
  • 20:00 - 21:00: warsztaty chóralne

27 czerwca

  • 9:00 - 13:00: KONKURS , Akademia Muzyczna
  • 13:00 - 14:30: koncert, amfiteatr ul. Mostowa
  • 15:30 - 19:00: koncert „BIM dla dzieci”, scena plenerowa
  • 13:00 - 16:00: próba zawodów, klub Eljazz
  • 14:30 - 16:00: warsztaty chóralne
  • 16:30 - 18:00:  KONKURS , klub Eljazz
  •  16:00 - 18:00: koncert w plenerze, miasto Tuchola
  • 20:30 - 22:00: spotkanie krajowe

28 czerwca

  • 8:00 - 17:00: próba koncertu galowego
  • 11:00 - 12:00: warsztaty chóralne
  • 13:00 - 14:30: koncert w plenerze
  • 18:30 - 21:00: GALA CONCERT, Opera NOVA

Źródło: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy