#Teatr / Kabaret     #dla dzieci

27. Finał WOŚP. Spektakl pt. „Bajki na jednej nodze” w wykonaniu Grupy T z Torunia.

Data
wydarzenie archiwalne
Miejscowość
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza - Inowrocław, ul. Kilińskiego 16 / pokaż na mapie

Po męsku na jednej nodze, czyli Finał WOŚP z Biblioteką

 

            Już 13 stycznia wybrzmi 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którego obchody rokrocznie włącza się Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza. Tym razem inowrocławska książnica przygotowała dwie atrakcje dla różnych grup wiekowych.

 

Specjalnie dla najmłodszych w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” (ul. Kilińskiego 16) o godz. 16:00 odbędzie się spektakl pt. „Bajki na jednej nodze” w wykonaniu Grupy T z Torunia. UWAGA! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy: osobiście w Oddziale lub telefonicznie pod numerem tel. (52) 352 72 37. Na spektakl trzeba przyjść z obuwiem na zmianę!

 

Godzinę później – o 17:00 – w Saloniku Literacko-Artystycznym w programie muzycznym pt. „Osiecka po męsku” wystąpi Marcin Januszkiewicz. Aktor i wokalista zaśpiewa m.in.: Niech żyje bal, Deszcze niespokojne, A ja wolę moją mamę oraz kilka innych, mniej znanych i zaskakujących utworów, do których teksty napisała Agnieszka Osiecka. Bezpłatne wejściówki na koncert będą do odbioru w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16) od 4 stycznia 2019 r.

 

Plakat_WOSP


Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza

Wybrane propozycje organizatora

Inowrocław / 12.12.2019 Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaSpotkanie z Tomaszem Sekielskim
Inowrocław / dzisiaj - 10.12.2019 Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaBajecznie z TATĄ - wystawa