Otwarte Mistrzostwa Polski Federacji WADF w Tańcu Nowoczesnym 2017

RELACJA – SOBOTA, 22 kwietnia 2017

http://inianie.pl/inowroclaw-taneczna-stolica-kraju-sobota-pod-znakiem-hip-hop/

 

RELACJA – NIEDZIELA, 23 kwietnia 2017
http://inianie.pl/mistrzowska-niedziela-w-hali-bo-tylko-dens-ma-sens/

 

 

WYNIKI – SOBOTA, 22 kwietnia

 

Urban Street solo do lat 11
I miejsce – Oliwia Peryga – Dance Studio Karolina Szybiak – Kowary
II miejsce – Lena Jaskóła – Egurrola Dance Studio – Łódź
III miejsce – Aleksandra Zdziechowska – Egurrola Dance Studio – Łódź
IV miejsce – Nicole Turczyn – Egurrola Dance Studio –Warszawa
V miejsce – Hanna Kobylska – Egurrola Dance Studio – Warszawa
VI miejsce – Natasza Peryga – Dance Studio Karolina Szybiak – Kowary
VII miejsce – Julia Żołyńska – Crazy Dance – Żagań

Urban Street solo do lat 15
I miejsce – Olaf Małecki – Top Toys – Koszalin
II miejsce – Anita Kozanecka – Stylers Dance Studio – Bydgoszcz
III miejsce – Ada Ozimkowska – Top Toys – Koszalin
IV miejsce – Julia Sporek – SRT Kontrast – Poznań
V miejsce – Nicole Rybak – Stylers Dance Studio – Bydgoszcz
VI miejsce – Maja Ciesielska – MDS Mandaryna Dance Studio – Warszawa
VII miejsce – Zuzanna Sobkowicz – Egurrola Dance Studio – Warszawa

Urban Street solo kobiety pow. lat 15
I miejsce – Karolina Kamińska- MDS Mandaryna Dance Studio – Warszawa
II miejsce – Natalia Ludwiczak – Top Toys – Koszalin
III miejsce – Julia Madziarz – Top Toys – Koszalin
IV miejsce – Dominika Olszewska – Egurrola Dance Studio – Warszawa
V miejsce – Daria Klepka – Metrum – Poznań
VI miejsce – Jannet Mhalla – Egurrola Dance Studio – Warszawa

Urban Street solo mężczyźni pow. lat 15
I miejsce – Radek Mikołajek – Top Toys – Koszalin
II miejsce – Marek Bartosiewicz – Egurrola Dance Studio – Warszawa
III miejsce – Adam Bytniewski – MDS Mandaryna Dance Studio – Warszawa
IV miejsce – Jan Czajkowski – Egurrola Dance Studio – Warszawa
V miejsce – Dawid Birkowski – IDOL – Radom
VI miejsce – Cezary Jereczek – Egurrola Dance Studio – Warszawa
VII miejsce – Szymon Grosse – Egurrola Dance Studio – Warszawa

Urban Street duety do lat 11
I miejsce – Eva Caglar, Vanessa Caglar – Egurrola Dance Studio – Warszawa
II miejsce – Wiktor Motyczyński, Nicole Turczyn – Egurrola Dance Studio
III miejsce – Milena Dębska, Zofia Kazanecka – MDS Mandaryna Dance Studio – Warszawa
IV miejsce ex aequo – Sawin Nowak, Alicja Skarbińska – WOLF Bydgoszcz
Natalia Peryga, Oliwia Peryga – Dance Studio Karolina Szybiak – Kowary

Urban Street duety do lat 15
I miejsce – Anita Kozanecka, Patrycja Weber – Stylers Dance Studio – Bydgoszcz
II miejsce – Oliwia Pietrzak, Julia Sporek – SRT Kontrast – Poznań
III miejsce – Agata Balcer, Aleksandra Przała – Hakiel Akademia Tańca – Warszawa
IV miejsce – Oliwia Miszczuk, Sylwia Sobolewska – Akademia Tańca SZAŁ – Białystok
V miejsce – Karolina Kasprowicz, Maria Michałowska – Hakiel Akademia Tańca – Warszawa
VI miejsce – Oliwia Majewska, Szymon Palimonka – Egurrola Dance Studio – Warszawa

Urban Street duety pow. lat 15
I miejsce – Marek Bartosiewicz, Jan Czajkowski – Egurrola Dance Studio – Warszawa
II miejsce – Oliwia Kmieć, Julia Pytel – Akademia Tańca SZAŁ – Białystok
III miejsce – Paulina Dobrzańska, Karolina Kaca – Idol – Radom
IV miejsce – Marta Grochowiecka, Kaja Pacholska – WOLF – Bydgoszcz

Urban Street trio do lat 11
I miejsce – Pola Bobrowicz, Amelia Jaronim, Iza Żywno – Akademia Tańca SZAŁ – Białystok
II miejsce – Oliwia Małaszewicz, Zuzanna Narewska, Martyna Trochimczuk – Akademia Tańca SZAŁ – Białystok

Urban Street trio do lat 15
I miejsce – Maria Bejm, Maja Chodkowska, Katarzyna Gołąbek – Hakiel Akademia Tańca – Warszawa
II miejsce – Agata Balcer, Gabriela Szymczak, Oliwia Szymczak – Hakiel Akademia Tańca – Warszawa
III miejsce – Agata Babik, Maria Kaczmarek, Paulina Manzej – Ready to Dance – Inowrocław
IV miejsce – Maja Damazyn, Weronika Manzej, Piotr Rożej – Ready to Dance – Inowrocław

Urban Street trio pow. lat 15
I miejsce – Weronika Hały, Kornelia Kaczkowska, Natalia Ludwiczak – Top Toys – Koszalin
II miejsce – Martyna Chęcielewska, Dominika Olszewska, Marta Ziomek – Egurrola Dance Studio – Warszawa
III miejsce – Zuzanna Bieniewicz, Monika Burak, Sebastian Nawrocki – Ready to Dance – Inowrocław

Popping&Locking do lat 11
I miejsce – Eryka Lebiecka – Top Toys – Koszalin
II miejsce – Julia Żołyńska – Crazy Dance – Żagań
III miejsce – Joanna Gawrońska – Top Toys – Koszalin

Popping&Locking do lat 15
I miejsce – Jakub Bryl – Crazy Dance – Żagań
II miejsce – Julia Mirosław – Crazy Dance – Żagań
III miejsce – Ada Ozimkowska – Top Toys – Koszalin
IV miejsce – Wiktoria Szwarc – Crazy Dance – Żagań

Popping&Locking pow. lat 15
I miejsce – Wiktor Dąbrowski – Crazy Dance – Żagań
II miejsce – Krzysztof Witkowicz – Top Toys – Koszalin
III miejsce – Diana Staniszewska – Top Toys – Koszalin
IV miejsce – Michał Wieczorek – Top Toys – Koszalin

 

Urban street small teams do lat 11
I miejsce – Beat Crew 2 Neon – Egurrola Dance Studio – Łódź
II miejsce – Shadow Kids – Hakiel Akademia Tańca – Warszawa
III miejsce – MDS Mandaryna Dance Studio – Warszawa
IV miejsce – WOLF KIDS – Wolf – Bydgoszcz
V miejsce – Konstant Trouble – Egurrola Dance Studio – Warszawa

Urban street small teams do lat 15
I miejsce – Shadow – Hakiel Akademia Tańca – Warszawa
II miejsce – Szał Rachu Ciachu – Akademia Tańca Szał – Białystok
III miejsce – Furia – SRT Kontrast – Poznań
IV miejsce – Wolf Girls – Wolf – Bydgoszcz
V miejsce – MDS Candys – Mandaryna Dance Studio – Warszawa
VI miejsce ex aequo – SPID Junior – Stylers Dance Studio – Bydgoszcz
MDS Lemonade – Mandaryna Dance Studio – Warszawa
VIII miejsce – WOLF TEENS – Wolf – Bydgoszcz

Urban street small teams pow. lat 15
I miejsce – TOP TOYS – Koszalin
II miejsce – Szał – Akademia Tańca Szał – Białystok
III miejsce – Monsters – Egurrola Dance Studio – Warszawa
IV miejsce – Side Effect – Egurrola Dance Studio – Warszawa
V miejsce – Idol Adult – Radom
VI miejsce – BDS ONE – Brothers Dance Studio

Urban street large teams do lat 11
I miejsce – KONST CREW KIDS – Egurrola Dance Studio – Warszawa
II miejsce – FLEX
III miejsce – FOCUS TEAM – Flame

Urban street large teams do lat 15
I miejsce – FreeSteps Juniors – Freekies – Warszawa
II miejsce – Shadow – Hakiel Akademia Tańca – Warszawa
III miejsce – Focus Crew – Flame

Urban street large teams pow. lat 15
I miejsce – United – Top Toys – Koszalin
II miejsce – Spid – Stylers Dance Studio – Bydgoszcz
III miejsce – MDS SQUAD –Mandaryna Dance Studio – Warszawa
IV miejsce –SZAŁ – Akademia Tańca Szał – Białystok
V miejsce – Tarcho Fresch – Egurrola Dance Studio – Warszawa
VI miejsce – Flame
VII miejsce – BDS One – Brothers Dance Studio
VIII miejsce – Scratch Crew – Egurrola Dance Studio – Łódź
IX miejsce – Metrum Gold – Metrum

Urban street showcases do lat 11
I miejsce – Szał Słodziaki – Akademia Tańca Szał – Białystok
II miejsce – Wolf Kids – Bydgoszcz
III miejsce – Swag Kids – Egurrola Dance Studio – Warszawa
IV miejsce – SPID KIDS – Stylers Dance Studio -Bydgoszcz
V miejsce – BEAT CREW – Egurrola Dance Studio – Łódź
VI miejsce – Homies Crew – Warszawa
VII miejsce – Urwisy – Brothers Dance Studio

Urban street showcases do lat 15
I miejsce – Szał Rachu Ciachu – Akademia Tańca Szał – Białystok
II miejsce – SPID JUNIORS – Stylers Dance Studio – Bydgoszcz
III miejsce – SHE-WOLVES – Wolf – Bydgoszcz
IV miejsce – SWAGG JUNIORS – Egurrola Dance Studio – Warszawa
V miejsce – Łobuziary – Brothers Dance Studio
VI miejsce – Escape Junior – ESCAPE
VII miejsce – IDOL RADOM
VIII miejsce – KONST CREW JUNIORS – Egurrola Dance Studio – Warszawa
IX miejsce – SWAGG JUNIORS 2 – Egurrola Dance Studio – Warszawa
X miejsce – TARCHO FRESH JUNIORS – Egurrola Dance Studio – Warszawa

Urban street showcases pow. lat 15
I miejsce – SWAGG CREW – Egurrola Dance Studio – Warszawa
II miejsce – CLIMAX – Egurrola Dance Studio – Warszawa

 

Wyniki – NIEDZIELA, 23 kwietnia

 

Urban pop solo do lat 11
I miejsce – Natalia Świstak – Egurrola Dance Studio – Warszawa
II miejsce – Natasza Żabińska – Loocas Team – Warszawa
III miejsce – Paulina Haza – Destination – Elbląg
IV miejsce – Aleksandra Bziuk – FAME – Legionowo
V miejsce –Amelia Zakrzewska – FAME – Legionowo

Urban pop solo do lat 15
I miejsce – Aleksandra Andziak –Egurrola Dance Studio – Warszawa
II miejsce – Aleksandra Ryńska – Egurrola Dance Studio – Warszawa
III miejsce – Zuzanna Mitrowska – FAME – Legionowo
IV miejsce – Amelia Borkowska – FAME – Legionowo
V miejsce – Wiktoria Napiątek – Egurrola Dance Studio – Warszawa
VI miejsce – Wiktoria Topolewska – Echo Art – Bydgoszcz

Urban pop solo pow. lat 15
I miejsce – Paulina Szymkowska – FAME – Legionowo
II miejsce – Patrycja Rusiecka – Egurrola Dance Studio – Warszawa
III miejsce – Natalia Mrozińska – CLASSIC – Włocławek
IV miejsce – Miłosz Pliżga – FAME – Legionowo
V miejsce –Paulina Lipska – Egurrola Dance Studio – Warszawa
VI miejsce – Małgorzata Stępień – Lookas Team – Warszawa
VII miejsce – Wiktoria Sudomierska – Destination – Elbląg

Urban pop duety do lat 11
I miejsce – Paulina Haza, Pola Kogut – Destination – Elbląg
II miejsce – Nadia Świstak, Magda Żebrowska – Egurrola Dance Studio – Warszawa
III miejsce – Aleksandra Bziuk, Oliwia Góralczyk – FAME – Legionowo
IV miejsce – Hanna Sorbjan, Maja Węgorowska – Rebel Dance – Szczecin
V miejsce – Natalia Bujalska, Oskar Sajko – Rebel Dance – Szczecin
VI miejsce – Ewelina Gronau, Maja Stryjecka – Egurrola Dance Studio – Warszawa
VII miejsce – Maja Andziak, Aleksandra Tutas – Egurrola Dance Studio -Warszawa

Urban pop duety do lat 15
I miejsce – Aleksandra Andziak, Karolina Skoczyńska – Egurrola Dance Studio – Warszawa
II miejsce – Anita Goliszewska, Maja Goliszewska – Pracownia Tańca Aglaja
III miejsce – Julia Wawrzyniak, Alicja Łagodzińska – Gama – Kłodawa
IV miejsce – Amelia Borkowska, Rafał Klik – FAME -Legionowo
V miejsce – Majka Cichecka, Karolina Kamińska – Egurrola Dance Studio – Warszawa
VI miejsce – Klaudia Domańska, Zuzanna Mitrowska – FAME – Legionowo

Urban pop duety pow. lat 15
I miejsce – Miłosz Pliżga, Dagmara Trzaskowska – FAME – Legionowo
II miejsce – Paulina Lipska, Patrycja Rusiecka – Egurrola Dance Studio – Warszawa
III miejsce – Michalina Jeleniewicz, Paulina Szymkowska – FAME – Legionowo
IV miejsce – Paulina Jeleniewicz, Zuzanna Wróceńska – FAME – Legionowo
V miejsce – Kamila Marchwińska, Katarzyna Tomczyk – Egurrola Dance Studio – Warszawa

Urban pop trio do lat 11
I miejsce – Julia Niemiec, Antonina Zając, Natasza Żabińska – Lookas Team – Warszawa
II miejsce – Weronika Biernacka, Milena Krupko, Oliwia Kuźmińska – FAME – Legionowo
III miejsce – Aleksandra Bziuk, Oliwia Góralczyk, Amelia Zakrzewska – FAME – Legionowo
IV miejsce – Kornelia Pietrzak, Julia Kembłowicz, Julia Kubiak – Gama Kłodawa
V miejsce – Angelika Czapska, Gabriela Czerniak, Maja Woźniak – PULS – Włocławek
VI miejsce – Antonina Stranz, Dominika Balicka, Maria Tyburska – ECHO art – Bydgoszcz
VII miejsce – Marcelina Rycharska, Marta Sieraszewska, Zuzanna Stranz – ECHO art – Bydgoszcz

Urban pop trio do lat 15
I miejsce – Julia Gosieniecka, Karolina Rybicka, Amelia Szlendak – Destination – Elbląg
II miejsce – Oliwia Majkowska, Julia Wawrzyniak, Alicja Łagodzińska – GAMA Kłodawa
III miejsce – Karolina Mironowicz, Patrycja Olak, Zuzanna Wasiak – Loocas Team – Warszawa
IV miejsce – Klaudia Domańska, Rafał Klik, Zuzanna Mitrowska – FAME- Legionowo
V miejsce – Zofia Andryszak, Kamila Jurkowska, Wiktoria Topolewska – ECHO art – Bydgoszcz
VI miejsce – Magdalena Kulczyńska, Katarzyna Skowrońska, Wiktoria Szajna – ECHO art – Bydgoszcz
VII miejsce – Urszula Borowiecka, Lena Herman, Milena Wiktorowicz – Loocas Team – Warszawa

Urban pop trio pow. lat 15
I miejsce – Miłosz Pliża, Dagmara Trzaskowska, Zuzanna Wroceńska – FAME – Legionowo
II miejsce – Julia Prekop, Natalia Rycharska, Paulina Ścieszyńska – Echo Art – Bydgoszcz
III miejsce – Wiktoria Możdrzeń, Kaja Odzimek, Nikola Piotrowska – PULS – Włocławek
IV miejsce – Julia Bronowicka, Aleksandra Relidzińska, Wiktoria Sudomierska – Destination – Elbląg

Formacje freestyle do lat 8
I miejsce – Gama Mini – Kłodawa
II miejsce – Małe ECHO – Echo art – Bydgoszcz

 

Urban pop small teams do lat 11
I miejsce – GAMA Dzieci – Kłodawa
II miejsce – FAME Kids – Legiono
III miejsce – Rebel Dance – Szczecin
IV miejsce – Scorpion DT Boom – Opole
V miejsce – Pracownia Tańca AGLAJA – Warszawa
VI miejsce – ECHO kids – Bydgoszcz

Urban pop small teams do lat 15
I miejsce – Pracownia Aglaja – Warszawa
II miejsce – GAMA JUNIORZY – Kłodawa
III miejsce – Lookas Team Disco One – Warszawa
IV miejsce – HOKUS STAR – Białystok
V miejsce – Scorpion DT Junior – Opole
VI miejsce – FAME JUNIORS – Legionowo
VII miejsce – Loocas Team Junior – Warszawa
VIII miejsce – ECHO Masters – Bydgoszcz
IX miejsce – Ready to Dance S2 – Inowrocław

Urban pop small team pow. lat 15
I miejsce – FAME 1 – Legionowo
II miejsce – Scorpion DT Elite – Opole
III miejsce – Scorpion DT Adult – Opole
IV miejsce – Rebel Dance – Szczecin
V miejsce – Lookas Team Adults – Warszawa
VI miejsce – Heca Power – Białystok
VII miejsce – IMPULS – PULS – Włocławek

Urban pop large teams do lat 11
I miejsce – Destination Kids – Elbląg
II miejsce – Pracownia Aglaja – Warszawa
III miejsce – Tarcho Team Kids – Egurrola Dance Studio – Warszawa
IV miejsce – B-TEAM KIDS – Egurrola Dance Studio – Warszawa
V miejsce – Hokus Dance – Białystok
VI miejsce – SDT Disco Hippie – Scorpion Dance Team – Opole
VII miejsce – Energy Kids – Bezuma Team – Poznań
VIII miejsce – IMPULS Kids – PULS – Włocławek

Urban pop large teams do lat 15
I miejsce – TARCHO TEAM JUNIORS – Egurrola Dance – Warszawa
II miejsce – B-TEAM JUNIORS –Egurrola Dance Studio – Warszawa
III miejsce – Pracownia Aglaja – Warszawa
IV miejsce – Destination – Elbląg
V miejsce – Lookas Team Division – Warszawa
VI miejsce – LUZ 3 – Egurrola Dance Studio – Warszawa
VII miejsce – IMPULS JUNIOR – Puls – Włocławek
VIII miejsce – Scorpion DT JB Show – Opole
IX miejsce – HECA JUNIORZY – Białystok
X miejsce – ENERGY JUNIOR – Bezuma Team – Poznań

Urban pop large teams pow. lat 15
I miejsce – FAME 1 – Legionowo
II miejsce – IMPULS – Włocławek
III miejsce – TRANS – Skwierzyna

Urban pop showcases do lat 11
I miejsce – LUZIK 1 – Egurrola Dance Studio – Warszawa
II miejsce – FAME KIDS – Legionowo
III miejsce – LUZIK 2 – Egurrola Dance Studio – Warszawa
IV miejsce – GAMA DZIECI – Kłodawa
V miejsce – HECA – Białystok

Urban pop showcases do lat 15
I miejsce – FAME JUNIORS – Legionowo
II miejsce – LUZ 1 – Egurrola Dance Studio -Warszawa
III miejsce – LUZ 2 – Egurrola Dance Studio – Warszawa
IV miejsce – PARADISE – Karsin
V miejsce – HOKUS STAR – Białystok

Urban pop showcases pow. lat 15
I miejsce – FAME 1 – Legionowo
II miejsce – GAMA SENIORZY – Kłodawa
III miejsce – TRANS – Skwierzyna

Performdance small teams do lat 11
I miejsce – SDT Housework – Scorpion Dance Team – Opole
II miejsce – Rebel Dance – Szczecin
III miejsce – Chris Team – Warszawa
IV miejsce – ECHO Kids – Bydgoszcz

Performdance small teams do lat 15
I miejsce – Dance Zone – Suwałki
II miejsce – Hokus Star – Białystok
III miejsce – OL-TOM – Białe Błota
IV miejsce – Echo Masters – Bydgoszcz
V miejsce – Paradise – Karsin
VI miejsce – OL-TOM – Białe Błota
VII miejsce – JAZZ TWO JUNIORS – Egurrola Dance Studio – Warszawa
VIII miejsce – SDT MasterChef – Skorpion Dance Team – Opole
IX miejsce – HECA JUNIORZY – Białystok

Performdance small teams pow. lat 15
I miejsce – OL-TOM – Białe Błota
II miejsce – TRANS – Skwierzyna
III miejsce – SIGMA – Bydgoszcz
IV miejsce – IMPULS – Włocławek
V miejsce – ECHO ELITE – Bydgoszcz
VI miejsce – Scorpion DT Venus – Opole
VII miejsce – SDT Miss Teen – Opole
VIII miejsce – Kensei Carousel – Warszawa
IX miejsce – TRANS – Skwierzyna
X miejsce – HECA – Białystok

Performdance large teams do lat 11
I miejsce – ATOM MINI – Białystok
II miejsce – ATOM MIX – Białystok
III miejsce – ECHO KIDS – Bydgoszcz
IV miejsce – ENERGY KIDS – Bezuma Team – Poznań

Performdance large teams do lat 15
I miejsce – OL-TOM – Białe Błota
II miejsce – TRANS „Sentymentalnie”- Skwierzyna
III miejsce – ECHO TEENS – Bydgoszcz
IV miejsce – ENERGY JUNIOR – Poznań
V miejsce – #SKORPION DT Media
VI miejsce – MiM 3 – Starachowice

Performdance large teams pow. lat 15
I miejsce – AHE – Łódź
II miejsce – TEAM Dance Zone – Suwałki
III miejsce – TRANS – Skwierzyna
IV miejsce – JAZZ TWO JUNIORS – Egurrola Dance Studio – Warszawa
V miejsce – TRANS „Insect” – Skwierzyna
VI miejsce – Akademia Tańca Mada Dance – Ciechanów
VII miejsce – IMPULS – Włocławek

Performdance showcases do lat 11
I miejsce – REBEL DANCE – Szczecin
II miejsce – Paradise – Karsin
III miejsce – Scorpion DT Lab – Opole
IV miejsce – TEAM KROPKI – Dance Zone – Suwałki
V miejsce – Hokus Dance – Białystok

Performdance showcases do lat 15
I miejsce – ATOM – Białystok
II miejsce – Team Motyle – Dance Zone – Suwałki
III miejsce – IMPULS JUNIOR – Włocławek
IV miejsce – TRANS „Mały książę” – Skwierzyna
V miejsce – ECHO Masters – Bydgoszcz
VI miejsce – Akademia Tańca MADA DANCE – Ciechanów
VII miejsce – Szkoła Tańca MiM – Starachowice

Performdance showcases pow. lat 15
I miejsce – V2 – Egurrola Dance
II miejsce – Scorpion DT In Time – Opole
III miejsce – V3 – Egurrola Dance Studio – Warszawa
IV miejsce – TRANS „Terapia tańcem” – Skwierzyna
V miejsce – MiM – Starachowice

 

 

{webgallery}baner art{/webgallery}

 

plakat

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury