Komunikat dot. XXII Sesji Pomorzoznawczej za lata 2018-2019Szanowni Państwo.
Jak informowaliśmy w poprzednim komunikacie utrzymujący się wysoki poziom zachorowań na koronawirusa zmusił nas do podjęcia decyzji o realizacji XXII Sesji Pomorzoznawczej w wersji on-line.

Po przeprowadzonym rozeznaniu wiemy, że od strony technicznej często przekaz przez łącza internetowe jest nie do zaakceptowania. Prosimy zatem o przygotowanie wystąpień w formie prezentacji i przesłanie ich na adres organizatorów (Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego, ul. Gdańska 4, 85-006 Bydgoszcz) na nośnikach multimedialnych,   ewentualnie zamieszczenie pliku na wirtualnym dysku, z którego organizatorzy będą mogli  pobrać materiały. Prezentacje zostaną udostępnione na stronie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jako podstrona „XXII Sesja Pomorzoznawcza”. W przypadku osób, które nie nadeślą prezentacji na stronie www umieścimy tylko abstrakty. W czasie realnym planujemy wygłoszenie referatów wprowadzających w systemie on-line. Badacze, którzy chcieliby wygłosić referaty z sali konferencyjnej/studio w Bydgoszczy prosimy o informację do końca września. Konferencja nie będzie wzbogacona o żadne imprezy towarzyszące.

Jako uczestników sesji traktować będziemy wszystkich prelegentów, którzy do 30 września 2020 r. prześlą prezentację lub abstrakt (dotyczy osób, które jeszcze go nie dosłały) i dokonają opłaty konferencyjnej. Środki w całości zostaną wykorzystane na skład publikacji pokonferencyjnej.

W odpowiedzi na pojawiające się pytania o opłatę konferencyjną informujemy, że dla wszystkich wystąpień wynosi ona 50 zł (jednakowa dla pracowników, emerytów, doktorantów, studentów). W przypadku, gdy jedno wystąpienie przygotowuje większa liczba autorów, opłatę wnosi się tylko raz w wysokości 50 zł (łącznie za wszystkich autorów). Osobom, które dokonały zawyżonej wpłaty,  nadpłata zostanie zwrócona.
Zwroty pieniężne obejmą także słuchaczy, którzy już dokonali wpłaty.
Osoby przygotowujące więcej niż jedno wystąpienie dokonują także jednokrotnej opłaty (50 zł). 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Organizatorami:
tel. 52/585-99-08; 
e-mail archeologia@muzeum.bydgoszcz.pl.

 

Więcej na temat XXII Sesji Pomorzoznawczej [LINK].


Źródło: Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy