Lista uczestników 26. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego

Lista uczestników 26. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni.

 

GRUPA I

  1. Nguyen Anh DAO TRONG (Wietnam)
  2. Anwen DENG (Australia)
  3. Bartosz FRYDEL (Polska)
  4. Ta Yong HONG (Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna)
  5. Joanna Maja JASNOWSKA (Polska)
  6. Mi Rae JO (Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna)
  7. Ye Yong KIM (Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna)
  8. Jenna Z LIANG (Kanada)
  9. Tze Kai Iden LIM (Singapur)
  10. Sunny RITTER (Kanada/Austria)
  11. Bolohan VLAD-TUDOR (Rumunia)
  12. Lena WITKOWSKA (Polska)

 

GRUPA II

  1. Luca AMBROSINO (Włochy)
  2. Emilia Dorota BAŁAGA (Polska)
  3. Ryan Martin BRADSHAW (Słowacja/Australia)
  4. Jang Hung CHOE (Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna)
  5. Tymoteusz DOBRZYŃSKI (Polska)
  6. Natalia DONAT (Polska)
  7. Yuheng FANG (Chiny)
  8. Alisa FOMICH (Białoruś)
  9. Anlan FU (Chiny)
  10. Haowen GAO (Chiny)
  11. Maciej JONCZYK (Polska)
  12. Szymon JUCHNO (Polska)
  13. Oleksiy KOSTIN (Ukraina)
  14. Bartosz Karol KURDYBACHA (Polska)
  15. Ceicilia LIMARGANA (Australia)
  16. Pola Barbara LIPIŃSKA (Polska)
  17. Bishara MARZOUKA (Palestyna)
  18. Teresa Maria OLESZ (Polska)
  19. Elina SEREBRIAKOVA (Ukraina)
  20. Bohdan TERLETSKYY (Ukraina)
  21. Rohan TIRUMALA (USA)
  22. Nils Guilhem Alexandre VERNAZOBRES (Francja)
  23. Dawid WAŁĘGA (Polska, Irlandia)
  24. Kaining WANG (Australia)
  25. Michał WIECZOREK (Polska)

 

GRUPA III

  1. Mohammed ALSHAIKH (Palestyna)
  2. Tymon CHRUŚCIEL (Polska)
  3. Hannah Mion GEHRT (USA/Japonia)
  4. Hanshi HUANG (Chiny)
  5. Alisha JAYAMOHAN (USA)
  6. Julian KOKOCIŃSKI (Polska)
  7. Harshita Joanna KRUPADANAM (USA)
  8. Janhavi KULKARNI (USA)
  9. Franciszek LEWANDOWSKI (Polska)
  10. Rune Leicht LUND (Dania)
  11. Piotr Łukasz ORLOW (Polska)
  12. Marta PAPOJAN (Rosja/Polska)
  13. Abel Georges Jean ROHIC VANDEVELDE (Francja)
  14. Daniel ROŻEK (Polska)
  15. Eliška TKADLČÍKOVÁ (Czechy)
  16. Krzysztof WIERCIŃSKI (Polska)
  17. Paweł Mirosław WOJCIECHOWSKI (Polska)
  18. Youming XIA (Belgia)
  19. Adrian ZDANOWSKI (Polska)

 

więcej informacji


Źródło: Ośrodek Chopinowski w Szafarni