28. MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY IM. FRYDERYKA CHOPINA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ONLINE!

KONKURS ONLINE

W związku z sytuacją epidemiczną i panującą pandemią w Polsce i na świecie, ulega zmianie forma Konkursu, który odbędzie się online. W związku z powyższym zmianie uległ regulamin Konkursu.

REGULAMIN 28 MKP ONLINE

Ośrodek Chopinowski w Szafarni poinformował, że w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, ulega zmianie forma Konkursu, który odbędzie się online. W związku z tym zmianie uległ regulamin Konkursu.

Konkurs odbędzie się w formie online w dniach 12–16maja 2021 roku. Przewodniczącą jury będzie prof. Katarzyna Popowa-Zydroń, zaś w skład jury Konkursu wejdą wybitni pianiści i pedagodzy z Polski i z zagranicy, którzy wysłuchają nadesłanych nagrań komisyjnie, w siedzibie Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni. Przesłuchania konkursowe będą transmitowane na żywo na kanale YouTube oraz stronie internetowej www.szafarnia.art.pl.

Uczestnik Konkursu zobowiązany jest do wypełnienia formularza, w którym akceptuje nowy regulamin Konkursu w formie online. Linki do formularza zostały wysłane na podane w zgłoszeniach adresy mailowe.

 Termin akceptacji nowego regulaminu upływa 16 kwietnia 2021 r.


Źródło: Ośrodek Chopinowski w Szafarni