1. dzień „ARSu” Wojewódzkiego w Solcu Kujawskim – Fotorelacja

W pierwszym dniu eliminacji wojewódzkich do 18. Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów "ARS" 2018 udział wzięli następujący wykonawcy:

  1. Zespół Wokalny Klubu Seniora „Jesienny Kwiat” z Szubińskiego Domu Kultury
  2. Zespół Wokalny „Złoty Wiek” z Gminnego Centrum Kultury w Grucie
  3. Zespół Wokalny „Józefinki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Świeciu nad Osą
  4. Zespół Wokalny „A-nutki” z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy
  5. Zespół Wokalny „Modraczki” z Domu Kultury „Modraczek” z Bydgoszczy
  6. Zespół Wokalny „Pogodna Jesień” z Domu Pomocy Społecznej we Włocławku
  7. Żeński Chór Kameralny „Belcanto” z Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Akademii Sztuk Wszelakich z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy
  8. Zespół Wokalny „Kasztelanki” z Wiejskiego Domu Kultury w Raciążu
  9. Pani Ewa Kamrowska solistka z Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy
  10. Pani Krystyna Lepak solistka z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy
  11. Zespół Wokalny „Niespodzianka” z Klubu Seniora „Złota Jesień” Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy
  12. Zespół Śpiewaczy z Klubu Seniora „Leśna Kraina” z Cierpic
  13. Pan Jan Makowiecki z Szubina
  14. Zespół Folklorystyczny „Gniewkowianie” z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Gniewkowie
  15. Zespół Folklorystyczny „Solecczanie” z Solca Kujawskiego
  16. Zespół Śpiewaczy „Pakościanie” Klubu Seniora „Złota Jesień z Ośródka Kultury, Sportu i Rekreacji z Pakości
  17. Zespół Folklorystyczny „Smólnik” z Gminy Włocławek
  18. Zespól Folklorystyczny „Łochowianie” z Gminnego Centrum Kultury w Białych Błotach
  19. Zespół „Taneczny Krąg” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy
  20. „Rock’n rollki 60+” z Soleckiego Centrum Kultury
  21. Zespół Taneczny „Odyseja” przy Klubie Inspektoratu Wsparcia Sil Zbrojnych w Bydgoszczy
  22. Zespół Tańca Dawnego „Kazimierki” z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
  23. Zespół Taneczny „Odyseja” przy Klubie Inspektoratu Wsparcia Sil Zbrojnych w Bydgoszczy
  24. Zespół Śpiewaczy „Wrzos” z Gminnego Ośrodka Kultury w Rojewie
  25. Zespół „Radośni Seniorzy” z Klubu Seniora Gminnego Ośrodka Kultury w Łochowie
  26. Duet „Emka” z Rogowa
  27. Chór Nauczycielski „Camerta” Związku Nauczycielstwa Polskiego w Bydgoszczy
  28. Zespół „Apassionata” Z Gminnego Centrum Kultury z Małej Nieszawki
  29. Zespół Wokalny „Kociewianki” z Klubu Seniora „Kociewiacy” Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu
  30. Zespół Śpiewający „Nakielanki” z Nakielskiego Ośrodka Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego w Nakle
  31. Zespół Instrumentalno – Wokalny „Mix - Band” z Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku
  32. Teatr Form Rożnych „Nasza klasa” z Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy
  33. Grupa „Wiecznie Młodzi” z Soleckiego Centrum Kultury

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:


Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy