KONTAKT łączy! – warsztaty dla dzieci, dorosłych i seniorów

Czas na kontakt!

Laboratorium Kontaktu to przestrzeń twórczych działań, które łączą wszystkie pokolenia!
Jednym z partnerów Laboratorium Kontaktu jest Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, a warsztaty poprowadzą Agnieszka Zakrzewska i Magdalena Jasińska. 
Zapraszamy na Łącznik - warsztaty pedagogiczno-teatralne o budowaniu mostów dla Ludzi Wschodu, Zachodu i Środka. Zapracowani dorośli, aktywni seniorzy, kreatywna młodzież – warsztaty są dla Was wszystkich.
Jesteście ciekawi, jak dzieci postrzegają relacje Wschodu z Zachodem? Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-13 lat na warsztaty „Dzieci listy piszą”, których efektem będzie instalacja. 
Drogi Seniorze! Przynieś ze sobą dwa przedmioty – jeden kojarzący Ci się ze Wschodem, a drugi z Zachodem. Może to być zdjęcie, filiżanka, widelec, książka itp. Niech zwykłe rzeczy opowiedzą nam swoją/Twoją niezwykłą historię… Zapraszamy seniorów na warsztaty „Spójnik”!
A może intryguje Cię, co wydarzy się na warsztatach „Wschód + Zachód”? Podejmowane będą działania oparte na komunikacji międzyludzkiej, kształtowaniu umiejętności społecznych, poszukiwaniu wspólnych punktów odniesienia oraz odnajdywaniu performatywnych odpowiedzi na pytania związane z tegorocznym hasłem Festiwalu. Dołącz do nas!


Więcej informacji o warsztatach znajdziecie na : festiwal.teatr.torun.pl
Pamiętajcie: ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Ślijcie zgłoszenia na: edukacja@teatr.torun.pl


Czekamy na Waszą energię!


Źródło: Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu