Kultura online w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza do uczestnictwa w organizowanych przez instytucję wydarzeniach online. Mimo braku imprez, wykładów i zajęć stałych w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury, pracownie KPCK prowadzą działalność merytoryczną. W wykładach, koncertach czy spektaklach można uczestniczyć wirtualnie – za pośrednictwem fanpage KPCK na facebooku oraz kanału YouTube.

W Internecie cyklicznie pojawiają się m.in. takie serie wydarzeń, jak: „Czy ten koncert to nie u Was?” – transmitowane na żywo koncerty z Salonu Hoffman, Mini Domowy Teatr KPCK – spektakle teatralne dla najmłodszych, „Folkowe warsztaty plastyczne” – zajęcia przybliżające sztukę ludową z regionu województwa kujawsko-pomorskiego czy Latający Uniwersytet Każdego Wieku – wirtualny uniwersytet gromadzący słuchaczy Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i wszystkich, którzy chcą z domowego zacisza posłuchać wykładów i zdobywać wiedzę poprzez zajęcia online.

Wszystkie wydarzenia organizowane online przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury można znaleźć na www.kpck.pl, profilu facebookowym instytucji oraz na kanale YouTube.

 


Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy